מתנות למפקד

המון אפשרויות של מתנות למפקד

הוא אולי נראה קצת קשוח לפעמים, אבל בטוח שגם המפקד שלכם אוהב לקבל מתנות, אז למה לא לשמח אותו? אם תבדקו ברשת בטח תמצאו המון אפשרויות למתנות, למשל עוד איזה גדג'ט או אפטר שייב, אבל יש גם מתנות שנשארות בלב ואם אתן מחפשים אותן הכתובת היא רשת הלד. אנו מציעים מגוון רחב של מתנות למפקד שאינן "עוד" פריט מקו ייצור אלא נושאות את הכוונה, ההערכה וההוקרה האישית שלכם – כפי שזו מובעת בכיתובים וכמובן בתמונה שתבחרו להדפיס על מגנט למקרר, על בלוק עץ, מעמד פסרפקס או מתכת, על מחזיק מפתחות, על ספלים ותחתיות, על חולצה וכן הלאה.


אז מה לקנות לו במתנה?

קודם כל, כשאנו אומרים מתנות למפקד הכוונה היא כמובן גם למפקדת, רק שלצורך הכתיבה נשתמש בלשון זכר. את המתנות נהוג להביא במועדים מיוחדים ובעיקר כאשר המפקד עוזב את תפקידו ונפרד מכם לשלום, למשל עקב עלייה בדרגה, מעבר ליחידה אחרת או עם השחרור מצה"ל. כמובן, אפשר להביא מתנה למפקד גם ליום ההולדת, לרגל הולדת ילד, לחתונה וכן הלאה. אבל מה לקנות לו במתנה?


אם תעניינו באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות. למשל, אם תבחרו במעמד מתכת או בלוק עץ שיעמוד על הארונית או המדף בחדרו של המפקד, הוא בוודאי ישמח לראות את התמונה והכיתוב שהדפסתם מדי יום. התמונה עצמה היא הבחירה שלכם ויכולה להיות למשל של זוגתו של המפקד, של חברי הצוות והיחידה, של המפקד עצמו על מדים ובפעילות מבצעית, או בכל נושא אחר. וגם הכיתוב יכול להיות כל מה שתעלו על הדעת – משפט שנון ומצחיק, בדיחה פנימית שרק אתם מכירים, או אמירה יותר רצינית ומכובדת המביעה רגשי הוקרה והערכה.


אם המפקד שלכם עובד מהמשרד, אפשר גם לבחור הדפסה של תמונה וכיתוב על פד לעכבר, מחזיק עטים, מעמד חמסה, מגנטים שנדבקים למקרר וכן. אגב, המתנה לא חייבת להיות דווקא בבסיס אלא בביתו הפרטי של המפקד, ולשם כך יתאימו למשל תמונות על קנבס בגדלים שונים. מעבר לכך, תמיד אפשר לצ'פר את המפקד עם חולצה מקורית ואישית הנושאת את התמונה והכיתוב שבחרתם.


איך מזמינים את המתנה?

נורא פשוט וקל. באתר שלנו ממתינה לכם מערכת ידידותית לשימוש שבה אתם רק צריכים לבחור את המוצר להדפסה, ולאחר מכן לבחור את התוכן מתוך מאגר גדול שלנו, או להעלות תמונה משלכם (רק הקפידו שהיא תהיה באיכות טובה). אחרי שסיימתם לעצב אנו כבר נדאג להדפסה באמצעות ציוד מתקדם ועם בקרת איכות קפדנית, ונשלח את המתנה לכל כתובת בישראל – או שתבואו לאסוף אותה מאחד הסניפים הקרובים אליכם. מה שמתאים לכם.