המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ. 


מדיניות איסוף ומשלוחים:

 ניתן לאסוף את ההזמנה מסניף האיסוף אותו תבחרו, לרוב תוך כשלוש שעות מרגע ההזמנה, כאשר בימי עומס (ערבי חג, אירועים ומועדים) עלול להיות עיכוב קל.

המחירים אינם כוללים משלוח אשר יחויב בנפרד בהתאם להוראות תקנון זה. 

המשלוח חינם בהזמנה מעל 140 ש"ח ומגיע תוך 3-7 ימי עסקים, כאשר באזורים מרוחקים וחריגים עלולים להיות עיכובים של יום-יומיים. מחיר משלוח רגיל בהזמנה פחות מ-140 ש"ח הוא 39 ש"ח.

המוצרים יסופקו באמצעות חברת שליחויות. מרגע מסירת המוצר המוגמר לא יהיה יותר המוצר באחריותו של האתר. אין האתר אחראי על עיכוב בייצור המוצר בשל כוח עליון או אירועים שלא בשליטתנו לרבות שביתות, עיצומים וכל בעיות במשק.

תעריפי המשלוח הינם בישראל בלבד.

 החברה עושה ככל יכולתה להבטיח כי המוצרים המוזמנים יגיעו ליעדם. אך עלול להיווצר מצב בו המשלוח לא יגיע ליעדו. במצב של אובדן חבילה ולאחר קבלת טופס אובדן מהגורם המשלח המוצרים שהוזמנו ישלחו בשנית. במקרים בהם הוזמנו מוצרים בעלי ערך רגיש מומלץ לאסוף אותם ישירות מהחנות. אין אחריות על אובדן הנגרם כתוצאה ממתן כתובת שגויה על ידי המזמין.


מדיניות החזרות ואחריות על הפריטים:

באתר אנו מציעים אחריות מלאה על כל הפריטים, כל עוד מדובר בבלאי שמקורו לא בבלאי טבעי על מוצרים שעברו זמן מרגע הזמנתם.

במידה והזמנה יצאה בצורה שונה ממה שהזמנתם תוכלו לתבוע פריט חדש.

לפני אישור ההזמנה מומלץ לעשות הגהה קפדנית לפני משלוח המוצר לדפוס. ניתן לבצע הגהה על ידי אופציית תצוגה מקדימה. האתר ו/או בעליו ו/או מפעיליו לא יהיה אחראים לטעויות כתיב ו/או כתב ו/או שגיאות במיקום תמונות ו/או טקסטים ו/או עמודים.

בנוסף אין אחריות לשגיאות כגון: חוסר ניצול מקסימאלי של שטחי הדפסה, שילוב תמונות באיכות נמוכה, כמות עותקים מוזמנת וכד'. כמו כן יש לקחת בחשבון סטייה של עד % 15 בין גוון הצבעים המוצגים על גבי המסך לצבעים בפועל הבדלים אלו נובעים מהבדלי צבע בין מסך המחשב להדפסה בפועל ואין דרך להגיע לדיוק מלא בנושא זה.

בכל מקרה של ביטול עסקה אשר הוזמנה במשלוח עד הבית, כאשר הלקוח מחליט להחזיר את המוצר ע"י שליח מטעמינו, ההחזר הכספי ללקוח יבוצע בניכוי דמי משלוח של 39 ש"ח. 

לחילופין ניתן להחזיר את המוצר לסניף הראשי שלנו בכתובת, חיפה שד' הנשיא 126 בתיאום מראש במייל online@held.co.il