שאלות תשובות

1. תוך כמה זמן ההזמנה מוכנה?

ההזמנה מוכנה עוד באותו היום! לרוב תוך שעתיים-שלוש ואפילו פחות (תלוי בלחץ שיש בסניף)
אנחנו גם עושים לפריטים שהוזמנו באתר בדיקת איכות מקדימה ואם צריך שיפור, מעצב מטעמינו עושה זאת בחינם.

2. האם ניתן לאסוף מהסניף?

כן כמובן, תוך כמה שעות זה מוכן. פשוט בוחרים את הסניף הקרוב אליכם וההזמנה מוכנה גג תוך שעתיים-שלוש ואפילו פחות (תלוי בלחץ שיש בסניף)
בכל מקרה ההזמנה שלך תהיה מוכנה בשעות הקרובות. אפשר לבחור איזה סניף שאתם רוצים וזה יכנס לעבודה. ניתן לראות פה את רשימת הסניפים שלנו.

3. האם המשלוח חינם?

כן! המשלוח חינם בהזמנה מעל 299 ש"ח ואנחנו משתמשים בשירות של משלוח מהיר של חברת המשלוחים הגדולה kekspress. המשלוח יגיע עד 7 ימי עסקים, כאשר סיכוי גדול שזה יגיע אפילו תוך כמה ימים מרגע ההזמנה. במידה והזמנתם מתחת ל-299 ש"ח, המשלוח עולה 39 ש"ח.

4. כמה זמן עד שהמשלוח מגיע?

כאמור אנו משתמשים בשירות של משלוח מהיר של חברת המשלוחים הגדולה kekspress. המשלוח יגיע עד 7 ימי עסקים, כאשר סיכוי גדול שזה יגיע אפילו תוך כמה ימים מרגע ההזמנה השירות ניתן חינם להזמנות מעל 299 ש"ח ובמחיר של 39 ש"ח בהזמנות עד 140 ש"ח.

5.  האם המשלוח עד הבית?

כן ברור, יש שליח מטעם דואר ישראל, שיש לו את הטלפון שלכם והוא יתקשר בדרך ויתאם הגעה

6. איך אני אדע מתי ההזמנה מוכנה?
כאשר ההזמנה מוכנה אתם מקבלים גם SMS ישירות למכשיר הטלפון שלכם וגם הודעה לכתובת המייל.
יותר מזה - אתם תקבלו מייל כשההזמנה נכנסה לעבודה (כן כן... ממש כמו פיצה), כך שתדעו שבקרוב היא כבר מוכנה ושאתם אמורים לקבל עוד מעט הודעה על כך.
כך אתם יכולים לבוא לקחת את הפריטים שלכם בקלות ובמהירות - בלי לחכות, בלי לעמוד בתור, מבלי להתקשר ולשאול אם זה מוכן. כאשר זה מוכן תדעו ותוכלו פשוט לבוא ולאסוף. ככה פשוט.

7. האם ניתן לפתח תמונות?
ברור, זה ממש פשוט ונוח דרך האתר. לשלוח תמונות דרך האתר זו האופציה הכי קלה ונוחה. זה ממש פשוט, לוקח 2 דקות ושומר על איכות התמונות. אנחנו גם עושים בדיקת איכות לתמונות שהוזמנו באתר. בביצוע ההזמנה ניתן לבחור גם סניף איסוף רצוי ותקבלו הודעת sms  כאשר זה מוכן, כך שתוכלו לבוא ולאסוף ללא תור. ככה פשוט :)

8. על איזה סוגי עץ אתם מדפיסים?

כל הבלוקים שלנו עשויים מעצים טבעיים, חזקים ואיכותיים. אנו משתמשים בשלושה סוגי עצים כל אחד למוצר אחר.

עץ צפצפה המיועד לתלייה על הקיר, התמונה מקבלת טקסטורה עדינה ויפה של העץ. עץ הצפצפה הוא חומר גולמי חזק ואיכותי, ויחד עם זאת בעל משקל נמוך. לכן הוא מושלם לתלייה על הקיר.

עץ ליבנה אותו אנו מכנים "הבלוק ההולנדי". עץ הליבנה הוא בעל מרקם חזק ואיכותי, בנוסף הבלוק עובר שיוף לעיגול הפינות ונצבע בשכבת צבע לבן על מנת להעניק צבע וחדות לתמונה.

עץ אורן מלא, טבעי ואיכותי, בעל טקסטורה של עץ "עיינים" ו"פסים" המעניקים לתמונה מראה וינטג' מיוחד.