מתנות לעובדים

מתנות לעובדים מיוחדות ומקוריות

לאורך השנים האחרונות חלחלה אל המגזר העסקי ההבנה, שהנכס החשוב והמהותי ביותר לארגון הוא המשאב האנושי. הבנה זו ניכרת בהגברת ההשקעה ברווחת העובדים ושביעות רצונם, החיל ביצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה, דרך יציאה לימי גיבוש וכיף, ועד לחלוקת מתנות בחגים ומועדים. אז למי שמחפש מתנות לעובדים שהינן מקוריות ומביעות השקעה ואכפתיות, המתנות המודפסות שלנו הן ללא ספק הבחירה הנכונה.


מתנות שמעוררות את הרגש

מתנות לעובדים הן כמובן לא דבר חדש, וכל מנהל עסק או איש משאבי אנוש יודע שיש שוק עצום של פריטים החל בכלי מטבח ומוצרי חשמל ועד לספרים. וגם העובדים מכירים היטב את המתנות ולמעשה כבר החלו להתרגל אליהן ולקחת אותן כמובן מאליו – עוד פריט לבית או למטבח, עוד ארוחה במסעדה וכדומה. יחד עם זאת, חשוב לדעת שאפשר להפוך את המתנות גם למרגשות, משמחות ומעוררות הערכה, דבר התורם רבות להוקרת התודה כלפי העסק ומכאן לשביעות הרצון, להזדהות עם הערכים והמטרות, ולהגברת הפריון בעבודה. אנו מתכוונים כמובן למתנות שלנו, המשלבות הדפסות איכותיות על גבי מגוון מוצרים.


מתנות שמדברות אל הלב

אז אילו מתנות לעובדים אנו מציעים? כפי שתראו באתר שלנו, ישנו מבחר גדול של אפשרויות לבחירה המאפשר לכל בעל עסק או מנהל משאבי אנוש ללכת על מה שמתאים. הגורם המשותף לכל המתנות הוא הדפסה של תמונה וכיתוב מתוך המאגר הקיים שלנו או מתמונות וכיתובים שאתם מעלים בעצמכם (כולל לוגו, שם החברה וכדומה). את האמירה והתוכן הללו ניתן להדפיס על גבי מגוון מוצרים, חלקם יותר שימושיים ואחרים יותר אסתטיים, למשל על מעמדי עץ, על כריות, על חולצות, מעמדי כוכב ופרספקס, על שלטים לדלת, מעמד חמסה, על פד לעכבר, ברכת הבית, מעמד עטים, ספלים ותחתיות, ועוד.


מלבד היתרון הגדול של מתנה שהיא באמת מקורית ומעידה על מחשבה והשקעה מהלב, אלו גם מתנות שניתן ליצור ולהזמין במהירות ובקלות. אין צורך להגיע לסניפים שלנו (למרות שאתם בהחלט מוזמנים) אלא ניתן לעשות את כל התהליך באופן פשוט וידידותי דרך האתר, החל בבחירת המוצר ועד לעיצוב ההדפסה. יתר על כן, יחסית למתנות אחרות לעובדים שקיימות בשוק, מדובר במתנות בעלויות הגיוניות ונוחות מאוד, כאשר אתם גם מקבלים הנחה הגדלה ביחד עם הכמות.


בחרו את המתנה שלכם

לאורך השנים ליווינו לא מעט בעלי עסקים ומנהלים שבחרו ועיצבו מתנות לעובדים בעזרתנו. אנו בטוחים שמתוך המגוון העשיר שבאתר גם אתם תוכלו למצוא את המתנה שעונה אל המעמד, אל מאפייני העובדים ואל מסגרת התקציב שלכם. האתר שלנו עומד לרשותכם – השתמשו בו!