מחפשים לעובדים בארגון שלכם מתנה ייחודית באמת? לא עוד תו קנייה חסר רגש, אלא מתנה שתרגש אותם, שתחזק את הקשר שלהם הארגון? מתנה שתעניק להם גאוות יחידה ותיתן להם את התחושה שהפעם באמת השקיעו בהם?

אנחנו פה בדיוק בשביל זה!


כרשת הגדולה בארץ למתנות מתמונות ולפריטים דקורטיביים בעיצוב אישי, יש לנו חטיבה אשר מתמקדת במתן מענה לחברות וארגונים גדולים.

בין החברות שאנחנו עובדים איתם באופן שוטף או על פרוייקטים תקופתיים גדולים ניתן למנות את הארגונים הגדולים במשק, דוגמת Intel ישראל, קופת חולים מכבי, אוניברסיטת תל-אביב, ההסתדרות, בינת תקשורת, קבוצת ההשקעות אינפיניטי-אילים, AT&T ישראל, אל-על, נביעות, משטרת ישראל ועוד רבים וטובים. 

אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לחברות היי-טק, סטרטאפים, חברות פיננסים, סוכנויות ביטוח ותקשורת, מועדוני לקוחות, מועצות מקומיות ומוסדות ממשל ואקדמיה.

אנחנו מספקים מתנות אישיות בעיקר במועדים כגון יום המשפחה, ימי האהבה, ראש השנה היהודי, ראש השנה האזרחית, חג הפסח, חנוכה, תחילת שנת הלימודים, סיום שנת הלימודים ובעוד מועדים רבים ובהתאם לבקשת הארגון.

התהליך אצלנו מקיף ומספק מענה שלם ופיתרון מ-א' ועד ת' לארגון - כדי מצד אחד להקל על איש הקשר בארגון ומצד שני לספק את המתנה המושלמת והמרגשת לעובדים.

הוא כולל במידת הצורך יצירת דף ייעודי באתר הרשת או לחילופין אימייל ייעודי וממותג לטובת המאורע (לדוגמא mycompany@held.co.il), אשר לשם  העובדים ישלחו תמונות. כמו כן כל חברה מקבלת ליווי אישי של מעצב מטעם הרשת - אשר מוגדר כמנהל הפרוייקט - והוא זה שנמצא בקשר ישיר עם העובדים ו/או איש הקשר בארגון, והוא אחראי על המוצרים ועל ייצורם.